top of page
Modern Tasarım Çalışma Alanı

Biz Kimiz?

Dijital Dünya

Aşkına!

Hubble Agency, markaları dijital ekosistemde

keşfe çıkarmak amacıyla 2016 yılında kuruldu. 

Kendimizi temelde dijital odaklı bir tam hizmet ajansı olarak tanımlıyoruz. Ancak kalıplaşmış tanımlardan da hoşlanmıyoruz. İhtiyaca göre geleneksel veya dijital bir ajans olabiliyoruz. Günün sonunda müşterilerimizin işlerine katkı sağlamayı amaçlıyoruz. Markalarımıza, bünyelerindeki bir "dijital pazarlama birimi" hissini yaşatmayı hedefliyoruz. ​

Hubble fikrinin arkasında; dijitalde 15 yıldan uzun deneyime sahip, hem marka ekiplerinde hem de ajanslarda görev almış, deneyimli ve çalışkan bir ekip bulunuyor. İşine aşık bu ekip, her iki tarafın da beklentilerine, ihtiyaçlarına ve diline hakim. Bu nedenle başarıya giden yolun nereden geçtiğini de iyi biliyor. Tüm bunlar Hubble'da markalarımız için muhteşem dijital süreçler inşa etmemize katkı sağlıyor. Özetle, bu oyunun kurallarını iyi biliyoruz. 

Rakamlarla Hubble

Kişilik Ekip

Müşteri

Yaratıcı Proje

Köklü ve Lider
Markaların Tercihi

Yıllardır pazarlama sektöründe hizmet veren bir ekip olarak markalarımızla yakın ilişkiler kurmanın ve onlarla sonuç odaklı çalışmanın önemine inanıyoruz. Bu sayede Türkiye ve dünyadan sektöründe lider markalarla başarı odaklı bir şekilde uzun yıllar boyunca çalışıyoruz. Bugün hizmet verdiğimiz markalar arasında ING Bank, Greyder, Salesforce ve Mercedes-Benz gibi önemli markalar yer alıyor. Mutlu müşteri portföyümüz her geçen gün genişlemeye devam ediyor.

Kurucularımız

Ekibimize Katılın

Gelin, oyun dünyasında devrim yaratalım.

bottom of page