top of page
Modern Tasarım Ofisi

Hizmetlerimiz

Sosyal Medya Yönetimi

İşletmenizin sosyal medya hesaplarını profesyonel bir şekilde yönetiyor, yeni müşterilere ulaşmanızı sağlayarak satışlarınızı artırıyor ve dijital dünyadaki imajınızı güçlendiriyoruz.

SEO Yönetimi

Markanızın Google arama motorunda üst sıralara çıkmasını, dolayısıyla yeni müşteri adaylarına ulaşmasını sağlayacak teknik ve içerik bazlı SEO çalışmalarını yürütüyor, takip ediyor ve düzenli olarak raporluyoruz.

Web Site Üretimi

İşletmenizin pazarlama hedeflerine uygun, profesyonel, SEO uyumlu ve dikkat çeken; isteğe göre açık kod temelli veya belirli bir template kullanımı yaparak web siteleri hazırlıyor ve yayına alıyoruz.

Lider İletişimi

Dijital lider olmayı ve online itibarını geliştirmeyi hedefleyen, marka üst yöneticilerinin dijital projelerini, sosyal medya iletişimini, reklam faaliyetlerini ve dijital pazarlama çalışmalarını yürütüyoruz.

Dijital Reklam Yönetimi

Online reklam çalışmaları ile satışlarınızı artırırken dijital itibarınızı güçlendiriyoruz. Düzenli optimizasyon ve raporlama faaliyetlerimizle çalışmalarımızdan maksimum verim alıyoruz.

Dijital Pazarlama Çalışmaları

Yürüttüğümüz pazarlama, iletişim ve performans faaliyetlerini dijital pazarlamanın farklı kolları ile bütünlüyor ve destekliyoruz. Bu sayede çok daha verimli ve efektif sonuçlara imza atıyoruz.

Markalama Çalışmaları

Markanızın fikir, logo, renk, font, strateji ve konumlandırma gibi ihtiyaçları ışığında kurumsal kimliğini baştan sona inşa ediyoruz. Bunun yanısıra sıfırdan marka inşa süreçlerinde de yer alıyoruz.

Prodüksiyon Çalışmaları

Markaların televizyon, internet, radyo ve programatik gibi dijital veya geleneksel kanallara yönelik prodüksiyon temelli, animasyon veya masaüstü videolarını uzman ekibimiz ile birlikte hazırlıyoruz.

bottom of page