top of page

Yeni projemiz KutuSM yayındaSosyal medya iletişiminin markalardan kişilere herkes için oldukça önemli hale geldiği günümüzde, yüksek ajans fee’lerine karşı hayata geçen KutuSM, dileyen herkesin uygun fiyatlı ve profesyonel sosyal medya yönetim hizmeti almasını sağlıyor.


Bir ajanstan farksız


“Herkes için profesyonel sosyal medya hizmeti” mottosuyla çalışmalarını sürdüren KutuSM, farklı hacim, bütçe ve sektördeki kişi ve işletmelere uygun 4 farklı kutu içeriyor. Bronz, Gümüş, Altın ve Platin kutuların yer aldığı platform, post paylaşımından raporlamaya, moderasyondan reklam yönetimine kadar bir ajanstan alınabilecek tüm sosyal medya hizmetlerini kullanıcılara sunuyor.


Kişiye özel uzman


Kullanıcılar, 3 basit adımda KutuSM’den hizmet almaya başlayabiliyor. İlk olarak 30 saniye gibi kısa bir sürede platforma kaydolmak ve en uygun kutuyu seçerek bunu satın almak gerekiyor. Bu işlemin ardından ise bir sosyal medya uzmanı kişiye atanarak onunla 5 dakika içinde iletişime geçiyor. Böylece iletişim çalışmaları e-posta üzerinden başlıyor. Kullanıcılar KutuSM’ye kaydolmalarının ardından platformdaki arayüz üzerinden abonelik ve ödeme gibi gibi bilgilerini takip edebiliyor, buradaki Hizmet Merkezi aracılığıyla destek ve bilgi alabiliyor. Yakın zamanda KutuSM üzerindeki kullanıcı arayüzüne sosyal medyaya yönelik rapor, e-kitap ve video gibi faydalı dosyalardan oluşan bir dijital kütüphanenin ekleneceği ifade ediliyor.


Herkes için iletişim


Konu hakkında görüşlerini paylaşan KutuSM Kurucusu Özgür Kara “Bugün sosyal medya ekonomiden siyasete, spordan sanata kadar yaşamın her alanına tesir eden önemli bir güç. Ancak bu gücü yönetebilmek ve böylece yarışın gerisinde kalmamak önemli bütçeleri gözden çıkarmayı gerektiriyor. Bu bütçeler herkesin altından kalkabileceği bütçeler değil. KutuSM ile sosyal medya iletişimini demokratize etmek ve onu herkese ulaştırmak istiyoruz. Bu sayede herkes bütçesine en uygun sosyal medya yönetim kutumuz ile bu önemli güçten faydalanabilecek.” ifadelerini kullanıyor.

bottom of page